Panorama Hotel & Restaurant

O nas

Panorama - ski, bike, spa & restaurant

Aparthotel z widokiem na góry

Panorama ski, bike, spa & restaurant to połączenie nowoczesnego obiektu noclegowego z sześcioma przylegającymi budynkami apartamentowymi. Położenie w samym sercu Masywu Śnieżnika, u stóp Czarnej Góry, pozwala cieszyć się niesamowitą bliskością przyrody oraz zachwycającymi widokami górskimi. Zimą to popularny w kraju ośrodek narciarski, natomiast latem zmienia się w prawdziwą mekką rowerową.

Panorama to nowoczesny obiekt noclegowy, gdzie komfort i przyjemność idą w parze. Oferujemy wybór między niezależnymi apartamentami a nowoczesnymi pokojami, każdy z dostępem do naszych licznych udogodnień. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy bogaty program rozrywek, w tym kącik zabaw oraz sezonowe zajęcia z animatorami. Nasz basen wewnętrzny z jacuzzi oraz strefa Spa z Natury zapewnią relaks i odprężenie. Nasza restauracja Panorama oferuje nie tylko wyśmienite dania, ale także widok na malownicze Sudety. Dodatkowo, posiadamy bogato wyposażone sale konferencyjne i warsztatowe. Przyjedź i poczuj się jak w domu – u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem 2 500 apartamentów w 50 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A. Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajmem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja – praca w turystyce! Stawiamy na udane 3W – wakacje, wypoczynek, wygoda! Każdego dnia poznajemy Was – wspaniałych gości-turystów, którzy chcą w różny sposób spędzić urlop w Polsce. Dzięki Wam dowiadujemy się, jakie macie oczekiwania, co chcecie zobaczyć, gdzie zjeść, poznać TOP miejsca danego regionu. Przez 15 lat przeprowadziliśmy takich rozmów setki tysięcy. Słuchamy, doradzamy, polecamy, jesteśmy dla Was!

Dostępne udogodnienia

W obiekcie Panorama – ski, bike, spa & restaurant znajdziecie liczne udogodnienia, które uprzyjemnią Wam pobyt w Czarna Góra Resort.